Maler Anfang 20. Jhdt. *
"Seelandschaft mit zwei Störchen", Öl auf Leinwand, 43 x 69 cm, gerahmt, restauriert, doubliert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.04.2018 - 16:35
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Maler Anfang 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.04.2018 - 16:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.03. - 04.04.2018 |